Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Promocja turystyczna

Promocja turystyczna

Przewodnik oprowadzi turystów przez telefon

kip 03-12-2014, ostatnia aktualizacja 03-12-2014 09:59

W Internecie pojawił się portal z audioprzewodnikami dla turystów. Mogą korzystać z opowieści za pośrednictwem swoich urządzeń mobilnych. Serwis pozwala także oceniać i komentować atrakcje turystyczne

Audioprzewodniki umieszczone w serwisie można wyszukać za pomocą mapy lub specjalnych filtrów.

- Wciąż rozbudowujemy naszą bazę audioprzewodników - mówi cytowany w komunikacie prasowym Krzysztof Surgut, właściciel serwisu Mobilny-przewodnik.pl. - Obecnie w bazie mamy ponad 200 nagrań, a z każdym miesiącem przybywają następne. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości tych opowieści. Staramy się, aby nie były to streszczenia faktów i daty historyczne, lecz wyłuskujemy z kronik i podań historycznych ciekawostki oraz informacje związane np. z codziennym życiem mieszkańców każdego z tych miejsc. Obecnie trwa proces umieszczania tych wszystkich nagrań w nowym serwisie internetowym - dodaje Surgut.

Koszt skorzystania z audioprzewodników zależny jest od taryfy operatora sieci, z której korzysta turysta. Przewodnik udostępniany jest bowiem poprzez połączenie telefoniczne. Działa więc podobnie, jak kiedyś telefoniczny serwis z bajkami.

- Rozwijamy nasz projekt Mobilnego Przewodnika. Zbudowaliśmy portal, aby zgromadzić w jednym serwisie wyjątkowe miejsca turystyczne w Polsce – opisuje Krzysztof Surgut. - Postawiliśmy na prostotę i uniwersalność. Witryna działa na każdym rodzaju urządzenia. Bez znaczenia czy to będzie komputer, laptop, tablet, czy smartfon. Nieistotne jest też, czy korzystamy z Windowsa, Androida czy iOS. Niczego nie trzeba instalować, nie trzeba sprawdzać swojej wersji bądź czegokolwiek aktualizować – zapowiada twórca serwisu.

Witryna posiada także bazę informacji o obiektach turystycznych (mapa atrakcji, odnośniki do stron www, godziny otwarcia obiektów, wskazówki dojazdu) i noclegowych.

Przeczytaj więcej o:  aplikacja mobilna , atrakcja turystyczna , internet , przewodnik turystyczny , telefon

turystyka.rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common