Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Fly.pl nagrodzone za stronę

kip 20-11-2015, ostatnia aktualizacja 20-11-2015 10:53

Multiagent turystyczny Fly.pl dostał nagrodę za najlepszą stronę internetową w organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej konkursie e-Commerce Polska Awards 2015

Konkurs wyłania sklepy internetowe, które stosują nowoczesne technologie i niestandardowe rozwiązania marketingowe. Wszystkie marki zostały podzielone według wielkości – małe, średnie i duże e-sklepy. Obok Fly.pl laureatami zostały firmy takie jak: Zalando.pl, Sephora.pl, Answear.com czy Empik.com.

- Mijający rok był dla nas okresem intensywnej pracy i zmian. Wprowadziliśmy nowe rozwiązania graficzne, dzięki którym użytkownicy mogą wyświetlać stronę na urządzeniach mobilnych, skróciliśmy proces zakupu i unowocześniliśmy serwis. Otrzymanie nagrody w tak istotnej dla Fly.pl kategorii jest dla nas motywacją do podejmowania kolejnych działań – mówi Grzegorz Bosowski, prezes spółki, cytowany w komunikacie prasowym.

- Nagroda w kategorii „Strona Roku", przyznana w konkursie pozabranżowym, to sukces, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tak zacnym gronie laureatów, wśród wielkich i znanych firm – dodaje. Spółka otrzymała też wyróżnienie w kategorii „Przełamanie Nieufności".

Izba Gospodarki Elektronicznej, organizująca e-Commerce Polska Awards, zrzesza ponad 160 sklepów internetowych. Najważniejszym zadaniem izby jest propagowanie e-handlu, identyfikacja potrzeb rozwijającego się rynku sprzedaży internetowej i dostosowywanie go do standardów Unii Europejskiej.

"Laureat otrzymuje nagrodę za przejrzystość i intuicyjność strony oraz wprowadzenie nowego designu RWD, dzięki któremu użytkownicy portalu mogą wyświetlać Fly.pl na urządzeniach mobilnych" – uzasadniła kapituła konkursu.

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się 18 listopada w warszawskim kinie Praha. Przyznano 14 nagród głównych i 2 nagrody w głosowaniu konsumentów. Panel dyskusyjny, zorganizowany podczas uroczystości, pozwolił uczestnikom zastanowić się nad rozwojem branży handlu internetowego.

Przeczytaj więcej o:  Fly.pl , konkurs , nagroda , serwis rezerwacyjny , sprzedaż internetowa

turystyka.rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common