Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Niemcy wybierają Bułgarię

Grażyna Szypuła 17-02-2016, ostatnia aktualizacja 17-02-2016 08:11

O 21 więcej lotów tygodniowo do Bułgarii zaoferuje w nadchodzącym sezonie letnim niemiecki Thomas Cook. Większość samolotów poleci do portów w Burgas i Warnie

Duże zainteresowanie niemieckich klientów wyjazdami do Bułgarii sprawia, że oferta touroperatorów niemieckiej grupy Thomasa Cooka zostanie mocno poszerzona. Neckermann Reisen i Thomas Cook ogłosili, że powiększają liczbę lotów do Burgas i Warny o 21 samolotów tygodniowo, co równa się wprowadzeniu do sprzedaży dodatkowych 50 tysięcy miejsc czarterowych.

Neckermann Reisen zwiększył na przykład liczbę miejsc w hotelach w Albenie. – Entuzjastyczna reakcja klientów utwierdza nas w przekonaniu, że podjęliśmy słuszną decyzję, poszerzając ofertę do Bułgarii – mówi kierownik działu zakupu miejsc lotniczych i zarządzania produktem w tym biurze podróży Sascha Büsseler. – Bułgaria to kierunek popularny zarówno wśród ludzi młodych, jak i rodzin z dziećmi – wyjaśnia. Büsseler podkreśla, że w ostatnich czasach jakość usług turystycznych w tym kraju mocno się poprawiła. Dodaje, że zwiększenie liczby połączeń lotniczych przekłada się na większą elastyczność oferty i wygodę w dojeździe do lotniska.

W tegorocznej ofercie Neckermann Reisen znalazło się 30 bułgarskich hoteli w standardzie od trzech do pięciu gwiazdek, z czego 18 w samym tylko katalogu rodzinnym.

Przeczytaj więcej o:  bułgaria , Neckermann Reisen , niemcy , Thomas Cook

turystyka.rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common