Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Neckermann Reisen poleca wycieczkę do Niemiec

Grażyna Szypuła 03-10-2016, ostatnia aktualizacja 03-10-2016 08:27

Saksonia, Bawaria i Turyngia to landy, na które w przyszłorocznej ofercie stawia niemiecki oddział Neckermanna

„Niemcy się sprzedają" – to slogan, na który Stefanie Berk, szefowa Thomasa Cooka na Europę Kontynentalną, powoływała się w czasie prezentacji całorocznych katalogów Neckermanna, zatytułowanych: „Niemcy", „Opieka" oraz "Miasta i spotkania". W programie na nadchodzący rok finansowy touroperator zamierza mocniej skupić się na sprzedaży wakacji krajowych. W ofercie, poza wypoczynkiem na wsi i na łonie natury, znalazły się więc hotele w dużych miastach.

Jak podkreśla Berk, szacuje się, że w tym roku w Niemczech zostanie zrealizowanych 450 milionów noclegów, co daje wzrost od 4 do 5 procent rok do roku. Większość z nich, bo aż 80 procent, wykupują Niemcy. Z potencjału tak dużego rynku aż trudno nie skorzystać.

Neckermann nie zamierza jednak mnożyć liczby dostępnych łóżek. Skupi się raczej na promowaniu ciekawych i modnych miejsc w Saksonii, Bawarii i Turyngii. Od najbliższego sezonu będzie można też kupić poszerzoną ofertę wyjazdu do parku rozrywki Europa-Park Rust. Touroperator po raz pierwszy zaproponuje tam nocleg z jednodniowym biletem wstępu.

Podczas gdy w ofercie Neckermann Reisen liczba hoteli pozamiejskich pozostaje mniej więcej taka sama co rok wcześniej, oferta rejsów rzecznych rośnie. Touroperator współpracuje już z takimi armatorami, jak Arosa, Nicko i Croisi Europe, i to u nich których wykupuje własne kontyngenty miejsc. W przyszłym roku w programie znajdzie się 47 statków. Najbardziej urosła oferta dla singli, a wycieczkowce najliczniej będą pływać po Renie. Nowe programy rejsów obmyślono też dla jednostek na Łabie i Haweli.

Przeczytaj więcej o:  Bawaria , Neckermann Reisen , niemcy , rejs , rejs wycieczkowy , saksonia , Thomas Cook , Turyngia , turystyka krajowa

turystyka.rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common