Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Promocja turystyczna

Promocja turystyczna

Na swoje 25-lecie TT Warsaw wracają do Pałacu Kultury

F.F. 21-03-2017, ostatnia aktualizacja 21-03-2017 16:16

Najbliższe, 25. Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw, jedna z największych takich imprez w Europie Środkowo-Wschodniej, odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Krajem partnerskim jubileuszowej imprezy będzie Polska

Pałac Kultury i Nauki to miejsce dobrze znane osobom związanym zawodowo z turystyką. W jego wnętrzach odbyło się w latach 90. i w pierwszych latach XXI wieku 14 edycji tej imprezy. Wyjątkowa atmosfera tego miejsca zapisała się w pamięci uczestników. – Chcemy odbyć wraz z naszymi wystawcami podróż sentymentalną – mówi Urszula Potęga, prezes MT Targi Polska, organizatora wydarzenia. - Dwudziestą piątą, jubileuszową, edycję dedykujemy wszystkim ludziom turystyki. Zapraszam do współpracy.

Targi z historią

Historia TT Warsaw to również historia prężnego rozwoju turystyki w Polsce. Od 1993 roku targi wspierały kierunki turystyczne przyjazne turystom i stanowiły miejsce branżowych spotkań i dyskusji. W pierwszej edycji wydarzenia wzięło udział 134 wystawców z 16 krajów. Były to głównie państwa z Europy Środkowo-Wschodniej. W kolejnych latach zwiększała się liczba wystawców, wizyt przedstawicieli władz państwowych, samorządowych i członków korpusu dyplomatycznego oraz odwiedzających. W minionym roku na TT Warsaw było 450 wystawców z 50 krajów - z Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu, Azji, obu Ameryk i Karaibów. Narodowe ekspozycje przygotowało 26 państw - opisuje biuro prasowe targów.

Przez 25 lat TT Warsaw stały się rozpoznawalną marką. Impreza przyczynia się do rozwoju biznesu turystycznego, wyznacza trendy i ułatwia promocję krajów i regionów. Podczas wydarzenia zagraniczni oraz polscy partnerzy nawiązują kontakty biznesowe i docierają do klientów. Zwiedzający otrzymują z kolei kompendium wiedzy o świecie, mogą więc z powodzeniem planować i realizować podróże - czytamy w komunikacie.

Polska - kraj partnerski

Rodzima oferta turystyczna zawsze była ważną częścią TT Warsaw. W tym roku potencjał turystyczny Polski będzie zaprezentowany w szczególny sposób, bo Polska została krajem partnerskim 25. edycji targów.

O prestiżu imprezy świadczą patronaty czołowych instytucji państwowych, samorządowych i branżowych. Patronat honorowy nad targami sprawują: minister sportu i turystyki Witold Bańka, minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel oraz marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. Wydarzeniu patronują również prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Marek Olszewski i prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski.

Targi odbędą się między 23 a 25 listopada. Więcej informacji na stronie www.ttwarsaw.pl.

Przeczytaj więcej o:  targi turystyczne , TT Warsaw

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common