Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Rozmaitości

Rozmaitości

Majorka: Trzy gwałty w ciągu doby

p.mal 12-09-2017, ostatnia aktualizacja 12-09-2017 09:37

Lokalne władze ostrzegają mieszkańców i turystów na Majorce. W ostatnim czasie odnotowano tam znaczny wzrost przypadków przemocy wobec kobiet

Brytyjskie media informują, że w ciągu jednej doby doszło do gwałtu na trzech turystkach. Ofiarami były 21-letnia obywatelka Wielkiej Brytanii, 20-letnia Szwedka i 30-letnia Niemka. Do dwóch napaści doszło na plaży popularnego wśród turystów kurortu Magaluf, trzeci miał miejsce w kurorcie El Arenal.

Policjanci informują, że akty przemocy, do których doszło w Magaluf, odbyły się w tym samym czasie. Kobiety zgwałcono w piątek między godziną 7.30 a 9.00 rano.

Turystka z Niemiec nie pamięta szczegółów zdarzenia. Obudziła się na plaży z rozpiętą sukienką i zakrwawioną bielizną. Dodatkowo ktoś ukradł jej torebkę i plecak. Funkcjonariuszom policji przekazała, że ostatnim zapamiętanym momentem była rozmowa w barze z nowo poznanym mężczyzną.

Policja sprawdza, czy przestępstwa są ze sobą powiązane. Na tę chwilę nie ma takiej pewności.

Dwa tygodnie temu media podały informację o zbiorowym gwałcie, którego ofiarą była nastolatka z Wielkiej Brytanii. Nadal trwa śledztwo w tej sprawie.

Przeczytaj więcej o:  El Arenal , gwałt , Magaluf , majorka , Przemoc , przemoc seksualna

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common