Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Rozmaitości

Rozmaitości

Włochy - śmierć turystów w kraterze wulkanu

amk 13-09-2017, ostatnia aktualizacja 13-09-2017 10:32

Trzyosobowa rodzina zginęła w wyniku upadku do krateru Solfatara pod Neapolem. Stało się to na oczach siedmioletniego dziecka

Do zdarzenia doszło w kraterze wulkanu Solfatara w okolicach miejscowości Pozzuoli niedaleko Neapolu. Jedenastoletni chłopiec, będący na wycieczce z rodzicami i bratem, przekroczył barierę odgradzającą krater od ścieżki. Zareagowali na to rodzice, którzy chcieli sprowadzić syna na bezpieczny teren.

Chłopca próbował wciągnąć ojciec, ale zarwał się pod nim sypki fragment ziemi na zboczu krateru. Na pomoc pospieszyła matka, którą także porwała ziemia. Dodatkowo wszyscy zatruli się wydostającymi się tam gazami i stracili przytomność.

Zginęła 42-letnia matka, 45-letni ojciec i 11-letni syn pary. Drugie dziecko, 7-letni chłopiec, został w bezpiecznym miejscu. Tragedia rozegrała się na jego oczach.

Przeczytaj więcej o:  neapol , śmierć , włochy , wulkan , wypadek

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common