Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Promocja turystyczna

Promocja turystyczna

Bułgarska minister śle pocztówki do turystów

grasz 14-09-2017, ostatnia aktualizacja 14-09-2017 07:47

Ponad 400 tysięcy pocztówek wyśle bułgarskie Ministerstwo Turystyki ludziom, którzy w tym roku zdecydowali się spędzić wakacje w tym kraju

Od stycznia do lipca Bułgarię odwiedziło prawie 5 milionów zagranicznych gości, czyli o 7,2 procent więcej niż w tym samym czasie rok wcześniej - informuje dziennik „Novinite" na swojej stronie internetowej. Dane potwierdzają szacunki Ministerstwa Turystyki, które przewidywało w całym 2017 roku wzrost sięgający od 7 do 10 procent. Zdaniem resortu w sezonie letnim, liczonym od maja do października, do kraju przyjedzie 5,7 miliona ludzi, co przełoży się na wzrost rzędu 4,5-5 procent (porównując rok do roku).

Bułgarskie Ministerstwo Turystyki promuje ten kraj jako miejsce na wypoczynek z usługami na najwyższym poziomie.

W ramach kampanii promocyjnej resort wyśle do turystów zagranicznych ponad 400 tysięcy pocztówek z podziękowaniem za wybranie bułgarskich wakacji. Odbiorcy kartek zostaną wskazani losowo, ale z uwzględnieniem regionu zamieszkania. Chodzi o to, by pocztówki w mniej więcej równej liczbie dotarły do wszystkich zakątków poszczególnych państw.

Akcja będzie prowadzona od początku września do końca sezonu letniego. Na kartkach przedstawiających freski z Rylskiego Monastyru i Trackiego Grobowca w Kazanłyku znajdzie się tekst „Dziękuję za wybranie Bułgarii" i podpis minister turystyki Nikoliny Angelkovej. Całość ozdobi znaczek, który został wydany z okazji Międzynarodowego roku turystyki zrównoważonej.

Przeczytaj więcej o:  bułgaria , kampania promocyjna , pocztówka

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common