Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Grecos: Otwórz się na wielkie greckie wakacje

kip 14-11-2017, ostatnia aktualizacja 14-11-2017 11:28

Pokażę wam Grecję, jakiej nie znacie - w ten sposób rozpoczyna się ogólnopolska kampania telewizyjna biura podróży Grecos, promująca ofertę wczesnej rezerwacji. Szczególny nacisk położony jest w niej na mniej znane greckie miejsca i atrakcje

W tegorocznej odsłonie kampanii reklamowej pojawia się nowa platforma komunikacji marki, blog o Grecji, związany z hasłem „Otwórz się na Wielkie Greckie Wakacje". Umieszczane są w nim materiały ukazujące nowe oblicza Grecji. Przez różnorodne światy Grecji prowadzi przewodnik imieniem Grecos.

- Celem tegorocznej kampanii jest edukowanie i zachęcanie Polaków do wczesnego planowania letnich wakacji oraz wzmocnienie wizerunku Grecosa jako specjalisty od Wielkich Greckich Wakacji - mówi cytowana w komunikacie prasowym Bogna Jaśkowiak, menadżer ds. marketingu w Grecos Holiday. -To kolejny krok w konsekwentnie budowanej komunikacji marki touroperatora-specjalisty, odróżniającej Grecosa od touroperatorów multikierunkowych - dodaje.

Agencja Skyboat stworzyła projekt kampanii i zrealizowała go we współpracy z domem produkcyjnym Selfish3. Spoty wyreżyserował Piotr Kumik. Kampania obejmuje stacje telewizyjne: TVP, TVN, Polsat, stacje tematyczne i popularne serwisy VOD, a w kolejnych etapach również radio, kina, DOOH, OOH i serwisy społecznościowe.

Przeczytaj więcej o:  Grecos , kampania reklamowa

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common