Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Hotele

Hotele

Aruba oferuje hotele w technologii blockchain

grasz 06-12-2017, ostatnia aktualizacja 06-12-2017 08:02

Aruba jest pierwszym krajem, który zdecydował się na dystrybucję oferty turystycznej w ramach rozwiązania blockchain. Partnerem wyspy została firma Winding Tree

Technologia blockchain pozwala na łatwiejsze dotarcie do klientów indywidualnych i sprzedawców turystycznych ze swoją ofertą. Na platformie wykorzystującej to rozwiązanie  usługi są bowiem udostępniane z pominięciem pośredników, takich jak na przykład internetowe agencje turystyczne.

Firma Winding Tree, specjalizująca się w dostarczaniu tego typu narzędzi, współpracuje już z Lufthansą i z Air New Zeland. Teraz rozpoczęła kooperację z Arubą, informuje brytyjski portal branżowy TTG Media. I choć, jak mówi współzałożyciel firmy Pedro Anderson, rozwiązanie najlepiej sprawdza się w sprzedaży miejsc hotelowych, to w 2018 roku w systemie pojawią się też oferty przelotów.

TTG Media powołuje się raporty, z których wynika, że Aruba inwestuje w nowe technologie sprzedaży, bo nie chce być już uzależniona od agentów typu Expedia czy Priceline i zamierza zmniejszyć wypływanie przychodów turystycznych poza kraj.

W „Strategii Inteligentnej Wyspy" zapisano też, że do 2020 roku Aruba ma stać się kierunkiem w 100 procentach korzystającym z energii odnawialnej.

Przeczytaj więcej o:  aruba , blockchain , hotel

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common