Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Rainbow: Kolejny rekord w sprzedaży lata

F.F. 10-01-2018, ostatnia aktualizacja 10-01-2018 11:40

88 tysięcy klientów zarezerwowało już wakacje w biurze podróży Rainbow. To o 37 procent więcej niż przed rokiem

Rainbow podsumował wyniki przedsprzedaży sezonu Lato 2018 (wczasy i wycieczki realizowane w okresie od kwietnia do października 2018 roku). To kolejny rok, kiedy touroperator osiąga bardzo duży wzrost - tym razem 36,8 procent w stosunku do wyników przedsprzedaży w 2016 r. Oznacza to 87962 rezerwacji.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak dobrego wyniku – mówi cytowana w komunikacie biura podróży dyrektor marketingu i PR w Rainbow Emilia Bratkowska. - Jesteśmy przekonani, że jest to zapowiedź kolejnego bardzo udanego sezonu. Szczególnie cieszy nas powrót popularności Turcji i Egiptu – dwóch najważniejszych od lat kierunków letnich wyjazdów Polaków. Doskonale sprzedaje się również Grecja, która od kilku sezonów notuje rekordy rezerwacji. Widać także, że klienci już się przekonali, że wcześniejsze planowanie urlopów po prostu się opłaca, bo jeśli będą czekać do ostatniej chwili, trudno im będzie znaleźć to, co by najbardziej chcieli i w dodatku niedrogo. Najlepsze oferty znikają bowiem najszybciej i dlatego z roku na rok liczba rezerwacji w okresie wczesnej sprzedaży rośnie tak szybko.

Które kierunki notują największą liczbę rezerwacji? Pierwsza piątka to: Grecja, Riwiera Turecka, Bułgaria, Costa Brava i Albania. Widać dominację greckich wysp – stanowią one ponad 20 procent wszystkich rezerwacji letnich. - W tym roku Rainbow trafił również z nowymi kierunkami. Wakacje w Albanii, Macedonii nad jeziorem Ochrydzkim i na tunezyjskiej wyspie Dżerba dobrze się sprzedają - zapewnia Bratkowska.

Przeczytaj więcej o:  Albania , biuro podróży , egipt , grecja , Hiszpania , lato 2018 , macedonia , rainbow , turcja , turystyka , wakacje

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common