Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Wyjeżdżaj, odpoczywaj, oddaj nam telefon

grasz 12-01-2018, ostatnia aktualizacja 12-01-2018 07:30

Niemiecki touroperator ASI Reisen przed rozpoczęciem wycieczki zabiera swoim klientom telefony komórkowe. Cyfrowy detoks dotyczy wybranych ofert. Korzysta się z niego dobrowolnie

ASI Reisen to specjalista od aktywnego wypoczynku. W ofercie znajdują się wyjazdy połączone z wędrowaniem w różnych częściach świata. Touroperator proponuje wakacyjne wędrówki zarówno po Alpach, jak i po Maderze, Kubie, czy po Czarnej Afryce.

Jak informuje portal branżowy Travel Talk, organizator wprowadził ostatnio wycieczki, przed rozpoczęciem których uczestnicy oddają swoje komórki. Oczywiście decyzję o ich pozostawieniu uczestnicy podejmują samodzielnie, a oferta dotyczy też tylko wybranych programów.

– Uczucie towarzyszące przejściu przez Alpy wzmacnia pewność siebie o wiele bardziej niż tysiące lajków w mediach społecznościowych – podkreśla firma. – Chcemy przez tę akcję pomóc naszym gościom wyrwać się z pędu dnia codziennego i mocniej napawać się ciszą natury – mówi Ambros Gassner, prezes ASI Reisen. – Oczywiście nikomu nie możemy nakazać, by oddał swój telefon komórkowy, ale jak dotąd nikt tego jeszcze nie żałował – dodaje Gassner.

Przeczytaj więcej o:  ASI Reisen , detoks , media społecznościowe , telefon , turystyka aktywna , uzależnienie

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common