Partner strategiczny:

Linie lotnicze i lotniska

Ryanair szuka stewardes w Polsce

F.F. 14-04-2018, ostatnia aktualizacja 14-04-2018 18:06

Firma rekrutująca pracowników dla Ryanaira, zorganizuje w najbliższych tygodniach dni otwarte w Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze - informuje przewoźnik

Ryanair zamierza zatrudnić 200 członków załóg pokładowych. "Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia[w zawodzie]. Zapewniamy pełne szkolenie, po ukończeniu którego uczestnicy będą mogli pracować w jednej z baz w Polsce" - czytamy w komunikacie.

Ryanair zatrudnia obecnie teraz 9 tysięcy stewardes i stewardów. "Do ich głównych obowiązków należy utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa na pokładzie samolotów, a także najlepszej obsługi klienta". Jak zapewnia linia lotnicza, kandydatom do pracy oferuje: bezpłatne szkolenie, wynagrodzenie podczas szkolenia, bezpłatny mundur w pierwszym roku pracy, dodatek na mundur w drugim roku pracy, premię dla nowych pracowników w wysokości 750 euro (nie podano czy wypłata jest obwarowana jakimiś warunkami), oprócz "atrakcyjnego wynagrodzenia podstawowego" premię za efektywność, prowizję od sprzedaży pokładowej, "docelowe roczne zarobki w pierwszym roku zatrudnienia 17 tysięcy euro (71,5 tys. złotych), "fantastyczne możliwości rozwoju zawodowego", dwuletni kontrakt, a po jego zakończeniu stałą umowę o pracę. Ryanair przekonuje, że pracownicy będą mogli wybierać sobie bazy z których chcą latać i układać sobie grafik pracy ("5 dni pracy i 3 dni wolnego"). Dodatkowo kusi zniżkami na bilety lotnicze.

Przeczytaj więcej o:  praca , ryanair , stewardesa

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common