Tutaj jesteś: rp.pl » PRAWO » Prawnicy » inne tematy » W kancelariach
Prawo jazdy dla najmłodszych kierowców

Poradnik prawny

Prawo jazdy dla najmłodszych kierowców

Rok 2013 to czas dużych zmian zarówno dla najmłodszych kierowców jak i dla tych, którzy dopiero starać się będą o prawo jazdy
Jak wydostać pieniądze z OFE

Poradnik prawny

Jak wydostać pieniądze z OFE

Nawet gdy nie doczekamy emerytury, prawo do zgromadzonych pieniędzy będzie przysługiwać naszym bliskim
Jak znaleźć pracę: gdzie szukać, CV, rozmowa kwalifikacyjna

Poradnik prawny

Jak znaleźć pracę: gdzie szukać, CV, rozmowa kwalifikacyjna

Poradnik jest podsumowaniem rad kilkudziesięciu rekruterów i menedżerów HR
Jak zabezpieczyć majątek w konkubinacie

Poradnik prawny

Jak zabezpieczyć majątek w konkubinacie

Jakie regulacje pozwalają partnerom na zawarcie umowy zabezpieczającej ich prawa do majątku wspólnego
O czym warto wiedzieć kupując mieszkanie

Poradnik prawny

O czym warto wiedzieć kupując mieszkanie

Poradnik "Rz" dla przyszłych właścicieli
Jak uniknąć zapłaty podatku sprzedając nieruchomość

Poradnik prawny

Jak uniknąć zapłaty podatku sprzedając nieruchomość

Aby nie dzielić się z fiskusem zyskami z handlu nieruchomościami, trzeba wstrzymać się ze sprzedażą przez pięć lat

W kancelariach

White & Case doradzała w związku z największą w 2018 r. prywatną emisją akcji

Dorota Gajos-Kaniewska 19-06-2018, ostatnia aktualizacja 19-06-2018 19:39

Globalna kancelaria prawna White & Case doradzała bankowi Bank Zachodni WBK S.A., pełniącemu funkcję globalnego koordynatora i zarządzającego księgą popytu, w związku z emisją 286,624,204 nowych akcji Globalworth Poland Real Estate N.V. w ramach emisji prywatnej o łącznej wartości 450 mln EUR.

Globalworth Poland Real Estate N.V. (dawniej Griffin Premium RE.. N.V.) to polska platforma nieruchomości biurowych, od kwietnia 2017 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wpływy z emisji prywatnej zostaną przez spółkę wykorzystane na zakup nowych nieruchomości, spłatę określonych pożyczek lub kredytów oraz na ogólne cele korporacyjne.

W skład zespołu doradzającego przy transakcji weszli: Marcin Studniarek, partner, Rafał Kamiński, partner lokalny oraz Monika Dużynska, associate z warszawskiego biura White & Case wspierani przez prawników z biura w Londynie.

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Prawo dla Ciebie

26 kwietnia 2018 r. Komisja opublikowała projekt rozporządzenia UE regulującego relacje pomiędzy platformami i wyszukiwarkami internetowymi a użytkownikami biznesowymi oferującymi tam swoje produkty. Projekt ten ma zwiększyć przejrzystość rynku cyfrowego, poprawić ochronę interesów użytkowników biznesowych i umożliwić im efektywne dochodzenie roszczeń.

Prawo w firmie

Jednym z podstawowych obowiązków inwestora, jako strony umowy o roboty budowlane, jest przekazanie wykonawcy terenu budowy w celu umożliwienia mu rozpoczęcia robót budowlanych. Choć zwykle dokonanie tej czynności nie jest problematyczne, to jednak niekiedy może ono przeciągnąć się w czasie.

Prawnicy

Sędzia Waldemar Żurek złożył pozew o mobbing ze strony Dagmary Pawełczyk – Woickiej, prezes Sądu Okręgowego w Krakowie.

Samorząd

Przy ustalaniu wysokości opłaty dla firm za korzystanie z przystanków komunikacyjnych gminy powinny także uwzględniać m.in. standard poszczególnych przystanków oraz wielkość taboru.

Sfera budżetowa

Popełnienie większości przestępstw wprost przesądza o utracie wymogów do bycia urzędnikiem samorządowym. Takiego skutku nie odnosi popełnienie wykroczenia. Część z nich skutkuje jednak utratą nieposzlakowanej opinii, co również kończy się rozwiązaniem umowy.

Opinie, analizy

Bezrefleksyjne zmiany w lokalnych strukturach społecznych są niepotrzebne
reklama
common