Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Rainbow - 15 procent większe przychody

F.F. 25-06-2018, ostatnia aktualizacja 25-06-2018 16:59
źródło: archiwum prywatne
autor: Filip Frydrykiewicz

Za prawie 418 milionów złotych sprzedało wycieczek i miejsc w samolotach biuro podróży Rainbow w pierwszych pięciu miesiącach tego roku

Wartość przychodów ze sprzedaży imprez turystycznych w maju wyniosła w biurze podróży Rainbow 92,7 mln złotych, czyli o 21,3 procent więcej niż w tym samym miesiącu rok wcześniej. Zarazem przychody z pośrednictwa (sprzedaż miejsc w samolotach czarterowanych przez touroperatora innym organizatorom) wyniosły 9,5 mln złotych i były mniejsze o około - 31,2 procent od przychodów z 2017 roku. Łącznie więc przychody wyniosły 102,2 mln złotych, a więc były o około 13,3 procent większe niż rok wcześniej.

Od 1 stycznia do 31 maja 2018 roku łączne przychody touroperatora wyniosły 417,6 mln złotych i były większe o 14,9 procent od przychodów za ten sam okres w 2017 roku.

Jeśli liczyć zaś wartość skonsolidowanych przychodów całej Grupy Kapitałowej Rainbow Tours (biuro podróży Rainbow i inne spółki, w tym hotelowa) ze sprzedaży, które wyniosły 437,1 mln złotych, to były one wyższe o około 16,4 procent od przychodów za okres od 1 stycznia do 31 maja 2017 roku.

Przeczytaj więcej o:  biuro podróży , rainbow

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common