Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Artur Godlewski na czele sprzedaży w Mouzenidisie

F.F. 14-09-2018, ostatnia aktualizacja 14-09-2018 12:28
Artur Godlewski awansował z przedstawiciela regionalnego na kierownika
Artur Godlewski awansował z przedstawiciela regionalnego na kierownika
źródło: ROL

Artur Godlewski, dotychczasowy przedstawiciel regionalny, z początkiem pażdziernika obejmie stanowisko kierownika sieci sprzedaży w Mouzenidis Travel Polska

Godlewski zastąpi Artura Reznera, który przechodzi w tym samym czasie do biura podróży Neckermann Podróże na dyrektora sprzedaży ("Artur Rezner pokieruje sprzedażą w Neckermannie"). Godlewski w poprzednich latach pracował dla takich takich touroperatorów jak TUI czy Net Holiday. "Od wielu lat zajmuje się sprzedażą, zna doskonale produkt Mouzenidisa i będzie nadal służył agentom wsparciem" - czytamy w komunikacie biura podróży.

- Artur sprawdził się świetnie jako przedstawiciel regionalny. Rozumie potrzeby agentów i zna się bardzo dobrze na charakterystyce naszego produktu, wierzymy że jako kierownik sieci sprzedaży jeszcze mocniej zwiększy naszą obecność w biurach agencyjnych – mówi dyrektor generalny Mouzenidis Travel Georgios Vafidis.

Do zadań Godlewskiego należeć będzie zarządzanie sprzedażą agencyjną, w tym w biurach partnerskich, a także sprzedażą przez internet i infolinię.

Mouzenidis Travel Polska jest jedną z wielu spółek turystycznych greckiego holdingu Mouzenidis Group. W Polsce działa od 2016 roku. Specjalizuje się w produkcie greckim, ale w tym roku wprowadził do oferty dwa kierunki narciarskie - Bułgarię i Gruzję, a na przyszły sezon letni także wyjazdy na Cypr i do Gruzji ("Mouzenidis sięga poza Grecję").

Przeczytaj więcej o:  biuro podróży , Mouzenidis Travel

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common