Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Logos Travel: Kierunek wschód

Jacek Karolonek 17-11-2018, ostatnia aktualizacja 17-11-2018 13:16
źródło: Materiały promocyjne

Zachwycająca przyroda, przyjaźni ludzie, niezadeptane szlaki – tak wygląda syberyjska część Rosji. I z tym kierunkiem duże nadzieje wiąże biuro podróży Logos Travel, które wydało właśnie najnowszy katalog „Podróże z pasją"

- Mieliśmy prawdziwe oblężenie na kierunku wschodnim. Zainteresowanie wyprawami w tę stronę świata wzrosło o jakieś 200 procent – opowiada właściciel Logos Travel Marek Śliwka.

Co przyciąga turystów w tamte rejony? Wbijająca w ziemię przyroda, czyste wody, przyjaźni ludzie, nieodkryte przez tłumy miejsca, niezadeptane szlaki. – To jedno z niewielu już miejsc na świecie, w których można się poczuć jak odkrywca – tłumaczy Śliwka. – Poza tym Rosja jest bezpieczna, jej syberyjska część nie kojarzy się z terroryzmem czy chorobami tropikalnymi.

Czytaj: "Marek Śliwka: Płacę 5 dolarów za dojazd rowerem".

Właściciel Logos Travel dodaje, że ludzie są zachwyceni Syberią. – Mamy taką ofertę: Kołyma – Magadan – Jakucja, wydawać by się mogło, że tam nic nie ma ciekawego, a zdarzało się, że osoby które się tam znalazły chciały przedłużyć pobyt. Po powrocie mówiły, że była to ich najlepsza wyprawa – opowiada.

Nic więc dziwnego, że w katalogu poznańskiego biura podróży pojawiły się nowe oferty związane z tym kierunkiem, jak na przykład południowa Syberia, pogranicze z Mongolią. – Są tam niezwykle malownicze góry, uważane za jedne z najpiękniejszych na świecie, nieodkryte jeszcze przez obieżyświatów – tłumaczy Marek Śliwka.

Logos Travel proponuje również zimowe wyjazdy na narty do Mongolii połączone z uczestniczeniem w Festiwalu Lodu. Poza zupełnie nowymi wyprawami poznańska firma dodała na kolejny rok działalności nowe elementy do już istniejących ofert. Na przykład do dalekosyberyjskiej podróży na Kamczatkę dołożono zwiedzanie Petersburga i Władywostoku. Wśród propozycji Logos Travel znalazły się też mniej odległe wschodnie rejony, jak trasa Moskwa – Kazań – Petersburg. Marek Śliwka dodaje, że jego firma w najbliższej przyszłości wiąże duże nadzieje z kierunkiem wschodnim. – Zatrudniliśmy dwie nowe osoby do obsługiwania tego rynku, myślę, że jest on jeszcze bardzo chłonny – podkreśla.

Wymagającym podróżnikom Logos Travel proponuje wyprawy do Pakistanu, mimo że rejon ten nie jest rekomendowany do odwiedzania przez turystów. – Jednak w małych grupach, z doświadczonym globtroterami możemy takie wyjazdy zaproponować – zapewnia Śliwka.

Północnoamerykańska Indianka, trzymająca w ręku zaklinacz deszczu, na okładce najnowszego katalogu Logos Travel sugeruje, że firma chce przyciągnąć turystów również do Ameryki Północnej. Kierunek ten, jak mówi Marek Śliwka, wciąż jest „głównym żywicielem firmy" i cieszy się niesłabnącą popularnością. W ofercie znalazły się np. wprawa wschodnie stany plus Floryda, czy objazdowe wycieczki po hawajskich wyspach.

Logos Travel będzie też kontynuowało rozpoczęty rok temu program podróży kulinarnych „Japonia od kuchni", który cieszył się sporą popularnością. – Nie zdążyliśmy z tym do katalogu, ale niedługo na naszej stronie internetowej pojawią się propozycje podobnych wyjazdów do Tajlandii i Izraela – relacjonuje Marek Śliwka.

...
Poprzednia
1 2

Przeczytaj więcej o:  biuro podróży , Logos Travel , maraton , syberia , uganda

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common