Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Niemiecki Neckermann reklamuje agentów turystycznych

Marzena German 07-02-2019, ostatnia aktualizacja 07-02-2019 07:29
źródło: materiały prasowe

Neckermann Reisen zachęca na swoim kanale na YouTubie do rezerwowania wycieczek w biurach agencyjnych

Autorem filmu jest Benjamin Bindewald, który prowadzi na YouTubie program „Boarding mit Benny". Dziś vlogger, wcześniej agent turystyczny, przybliża internautom tematykę związaną z podróżami.

Ostatni film poświęcił kupowaniu wakacji. "Prawdopodobnie zajmujesz się właśnie planowaniem urlopu na 2019 rok. Dlatego przedstawię ci na przykładzie mojego poprzedniego miejsca pracy, biura sprzedaży Thomasa Cooka w Oberursel, powody, dla których warto zarezerwować wycieczkę u agenta turystycznego" - zapowiada Bindewald w opisie materiału.

W filmie występuje też kierownik wspomnianego biura Michael Schwarz. W czasie sześciominutowej rozmowy eksperci podkreślają, że zakupy u agenta to oszczędność czasu, który turyści musieliby poświęcić na samodzielne znalezienie wycieczki. Ponadto agent potrafi dopasować ofertę do klienta, gwarantuje miłą obsługę i można się do niego zwrócić, jeśli coś pójdzie nie tak, a to wszystko za tę samą cenę, co w internecie.

Bindewald pracował przez sześć lat w biurze sprzedaży Thomasa Cooka. Zdaniem szefa działu sprzedaży niemieckiego oddziału koncernu Carstena Seeligera jego programy są dużym wsparciem dla agentów turystycznych.

Przez trzy tygodnie materiał doczekał się prawie 2,5 tysiąca wyświetleń.

Przeczytaj więcej o:  neckermann , Neckermann Reisen , Thomas Cook

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common