Partner strategiczny:

Linie lotnicze i lotniska

Dwie nowe trasy Wizz Aira z Katowic

nek 14-03-2019, ostatnia aktualizacja 14-03-2019 11:18
źródło: materiały prasowe

Węgierski przewoźnik uruchamia dwa nowe połączenia z Katowic - do Santander w Hiszpanii i Ålesund w Norwegii

Loty do Santander odbywać się będą we wtorki i soboty, od 15 czerwca, a do Ålesund w poniedziałki i piątki, od 16 września. Minimalna cena biletu w jedną stronę to 89 złotych.

Czytaj też: "Wizz Air ogłasza dwie nowe trasy z Hiszpanii".

Katowicka siatka Wizz Aira obejmuje 19 krajów i 42 trasy, na których przewoźnik oferuje w tym roku 2,3 miliona miejsc. W swojej bazie w Katowicach Wizz Air ma osiem samolotów.

Przeczytaj więcej o:  katowice , Ålesund , Santander , Wizz Air

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common