Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Hotele

Hotele

Na Wolinie powstanie nowy hotel

nek 14-03-2019, ostatnia aktualizacja 14-03-2019 15:27
źródło: materiały prasowe

Polski Holding Nieruchomości, Polski Holding Hotelowy i Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście zbudują hotel na Wolinie. Przedstawiciele trzech spółek podpisali dzisiaj list intencyjny w tej sprawie

Hotel ma powstać na terenach Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście, w miejscu istniejącego ośrodka wypoczynkowego Portus przy ulicy Plażowej 4 w Międzywodziu - czytamy w komunikacie spółek. Obiekt będzie miał rozbudowaną strefę spa i wellness. Szczegółowy biznesplan i harmonogram działań nie są jeszcze znane.

- Polski Holding Hotelowy będzie operatorem hotelu działającego najprawdopodobniej pod międzynarodowym brandem. Cieszymy się, że wybór lokalizacji padł na region zachodniopomorski, w którym dostrzegamy duży potencjał turystyczny i infrastrukturalny. Mając na uwadze dynamiczny rozwój sektora hotelarskiego i dojrzałego rynku, wiemy, że obiekt ten będzie doskonałym uzupełnieniem istniejącej bazy hotelarskiej w regionie - mówi prezes Polskiego Holdingu Hotelowego Ghoerghe Marian Cristecu, cytowany w komunikacie.

- To kolejny realizowany przez nas projekt, polegający na wykorzystaniu naszych kompetencji do świadczenia usług z zakresu zarządzania inwestycjami - dodaje prezes Polskiego Holdingu Nieruchomości Marcin Mazurek.

Czytaj też: "Rusza Polski Holding Hotelowy".

Przeczytaj więcej o:  Międzywodzie , PHH , PHN , Wolin , ZMPSiŚ

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common