Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Rainbow: Nasi klienci zażyczyli sobie więcej wygód

Filip Frydrykiewicz 11-09-2019, ostatnia aktualizacja 11-09-2019 08:04
Grzegorz Baszczyński: Uzupełniliśmy półkę z hotelami pięciogwiazdkowymi
Grzegorz Baszczyński: Uzupełniliśmy półkę z hotelami pięciogwiazdkowymi
źródło: materiały prasowe

Dla rodzin - pięciogwiazdkowe hotele. Dla dzieci - więcej klubów z animacjami. Dla seniorów - tani wypoczynek poza sezonem. Prezes biura podróży Rainbow Grzegorz Baszczyński wyjaśnia, co nowego przygotował dla turystów na sezon Lato 2020

Filip Frydrykiewicz: Rainbow rozpoczął sprzedaż wyjazdów na lato 2020 roku. W ofercie dodaliście aż pięćdziesiąt „hoteli premium". Co to za hotele?

Czytaj: "Rainbow: Mamy więcej hoteli rodzinnych na przyszłe wakacje"

Grzegorz Baszczyński, prezes biura podróży Rainbow: Premium to jedynie hasło, tak naprawdę rozumiem pod nim dużo więcej niż znaczy dosłownie. Ale po kolei. Zakontraktowaliśmy 50 nowych hoteli w formule kontraktów gwarancyjnych z całkowitą wyłącznością dla Rainbow na polskim rynku. Przede wszystkim chodzi o obiekty w Grecji i Turcji. Wszystkie są bardzo dobrej jakości, przy czym są to hotele cztero- i pięciogwiazdkowe, z przewagą tych drugich. I wszystkie – co jest bardzo ważne – spełniają wymóg obiektów rodzinnych.

Ktoś powie, że z czterema gwiazdkami to różnie bywa, czasem te cztery gwiazdki to tak jak w szkole dwójka wyciągnięta za uszy na trójkę. Dlatego chcę podkreślić, że to są hotele na co najmniej czwórkę z plusem.

Warto też podkreślić, że wiele z nich to są hotele znanych, także na polskim rynku, sieci: Labranda w Turcji i Grecji, Dessole, Kipriotis, Aldemar czy Louis w Grecji i wreszcie dawny Magic Life zarządzany kiedyś przez markę TUI.

Wszystkie te obiekty tylko wzbogacają naszą ofertę, bo nie wycofujemy hoteli, którymi dysponowaliśmy w obecnym sezonie, ale ją rozszerzamy o tę pokaźną pulę nowych obiektów. Wiążemy z nimi duże nadzieje, bo między innymi na ich podstawie zwiększymy na przyszły sezon liczbę miejsc w Turcji i Grecji.

Mówi pan, że „spełniają wymóg rodzinności", w czym się to przejawia?

Większość mieści się tuż przy plaży i ma zaplecze w postaci kilku basenów, zjeżdżalni, parków wodnych, klubów dla dzieci i bogatej oferty animacyjnej. Podam przykład – są wśród nich dwa hotele, a właściwie całe wioski wakacyjne, które zdobyły popularność pod nazwą Magic Life by TUI. TUI je sprzedał i teraz sieć nazywa się Waterworld by MP Hotels, ale obydwa obiekty są nadal w czołówce najpopularniejszych hoteli rodzinnych w Turcji. To są ogromne kompleksy, w których jest co robić przez cały tydzień, nie trzeba nawet ich opuszczać.

Co się stało, że w jednym sezonie przyłączacie tak dużą pulę ekskluzywnych obiektów?

Przeprowadziliśmy szerokie badania wśród nie tylko klientów naszej marki, ale też klientów innych bur podróży. Wyraźnie wynika z nich, że Rainbow jest niedoreprezentowany w segmencie wysokiej klasy hoteli rodzinnych, co z kolei nadzwyczaj dobrze wychodzi naszej konkurencji, szczególnie TUI. Oferta ta jest więc z jednej strony próbą uzupełnienia i poszerzenia naszej oferty w segmentach, w których mieliśmy wyraźne braki, a z drugiej strony odpowiedzią na zapotrzebowania naszych własnych klientów, którzy takiego produktu szukają.

...
Poprzednia
1 2 3
rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common