Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Niemiecki Neckermann sprzedaje pół pokoju

Marzena German 28-01-2019, ostatnia aktualizacja 28-01-2019 08:13
źródło: Materiały promocyjne

Neckermann w Niemczech wprowadził możliwość zarezerwowania połowy pokoju dwuosobowego. Opcja dostępna jest w hotelu Cook's Club w Bułgarii i przeznaczona dla ludzi podróżujących samotnie

Dwie korzyści za jednym zamachem – tak Thomas Cook przedstawia niemieckim agentom nową ofertę dla klientów, którzy nie mają z kim pojechać na wakacje, a nie chcą dopłacać do jedynki. Pierwszą korzyścią jest niska cena, a drugą - możliwość zawarcia ciekawej znajomości.

Touroperator zastrzega, że osoba, która zostanie dokwaterowana komuś, kto pierwszy zdecyduje się na rezerwację, będzie tej samej płci.

Agenci podchodzą do pomysłu krytycznie, niektórzy z niego drwią, donosi portal Reisevor9. Część wspomina, że w ten sposób sprzedawano wakacje w latach 80., a tylko niewielu uważa, że oferta spotka się z zainteresowaniem ich klientów.

Przeczytaj więcej o:  neckermann

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common