Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Exim Tours: Mamy polskie hotele

F.F. 29-01-2019, ostatnia aktualizacja 29-01-2019 16:35
źródło: Materiały promocyjne

Biuro podróży Exim Tours wprowadził do oferty pobyty w hotelach polskich. Jak zapewnia, wynegocjował dla swoich klientów dobre ceny

Hoteli jest 26. Na razie są to obiekty z trzech regionów: Pomorza, Pomorza Zachodniego i Warmii i Mazurach. Wkrótce jednak mają być dodane kolejne z województw małopolskiego, świętokrzyskiego i dolnośląskiego. Biuro podróży wybrało obiekty o standardzie od 3 do 5 gwiazdek z kilkoma wariantami wyżywienia - od samych śniadań, przez dwa lub trzy posiłki, aż po all inclusive.

Jak pisze w komunikacie Małgorzata Kozakowska, odpowiedzialna w biurze podróż za marketing, oferta wypoczynku w Polsce przeznaczona jest dla osób, które poszukują dobrego i bardzo dobrego standardu w przystępnych cenach. "Exim wynegocjował atrakcyjne ceny, które zaczynają się od 129 zł za pobyt ze śniadaniem w hotelu 4-gwiazdkowym".

W okresie promocji w ramach wczesnej rezerwacji w wybranych hotelach klienci otrzymują dobę gratis przy pobytach cztero- lub siedmiodniowych.

Dystrybucja prowadzona jest przede wszystkim przez sieć agencyjną i własne Call Center.

Przeczytaj więcej o:  Exim Tours

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common