Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Serwis eSky będzie sprzedawał bilety na czartery Rainbowa

F.F. 31-07-2019, ostatnia aktualizacja 31-07-2019 12:35
źródło: Materiały promocyjne

Grupa eSky i Rainbow podpisały umowę agencyjną. Serwis internetowy będzie sprzedawał bilety na loty czarterowe touroperatora

Jak pisze w komunikacie agent, oznacza to dla niego poszerzenie oferty lotniczej o ciekawe bezpośrednie połączenia z Polski: na Santorini (Grecja), do Ochrydy (Macedonia Północna), a także do odległych miejsc jak Ho Chi Minh (Wietnam), Goa (Indie), Puerto Plata (Dominikana) i Bandżulu (Gambia).

"Choć ruch czarterowy cechuje się sezonowością, egzotyczne kierunki lotów – m.in. do Omanu, na Madagaskar, Sri Lankę czy do krajów północnej Afryki, w tym Egiptu - wyrównują poziom sprzedaży i pozwalają na zmniejszanie różnicy w wolumenach między latem a zimą" - czytamy.

- Dostrzegamy rosnący udział segmentu czarterowego w ofercie lotniczej. Współpraca z Rainbowem jest dla nas o tyle cenna, że jest to jeden z trzech największych graczy na rynku, który oferuje bogatą siatkę połączeń, dużą dostępność miejsc i – co najważniejsze – ciekawe i unikalne kierunki lotów, jak np. Wietnam - mówi cytowany w komunikacie Jacek Skrzypkowski, dyrektor odpowiedzialny w eSky za produkt wypoczynkowy.

ESky ma już w ofercie przeloty czarterowe Itaki, TUI, Neckermanna, Mouzenidisa i ETI. - Jesteśmy w trakcie rozmów z kolejnymi zagranicznymi partnerami – dodaje Skrzypowski.

- Meta wyszukiwarki są dla nas nowym i istotnym kanałem sprzedaży - wyjaśnia z kolei dyrektor e-commerce w Rainbow Michał Jaworski. - Współpraca z Grupą eSky jest szczególnie obiecująca, bo dzięki jej unikatowej technologii virtual interlining, podróżujący zainteresowany danym kierunkiem będzie mógł zestawić łączony przelot wybierając m.in. nasz lot czarterowy z innymi połączeniami. Pozwoli nam to sprzedać miejsca w czarterowanych samolotach do „ostatniego fotela".

Przeczytaj więcej o:  czarter , eSKY , rainbow

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common