Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Biura Podróży

Biura Podróży

Zima w Rainbow rośnie na egzotyce i Egipcie

F.F. 07-08-2019, ostatnia aktualizacja 07-08-2019 19:33
źródło: materiały prasowe

Do końca lipca sprzedaliśmy 20 tysięcy wyjazdów na zimę - podała spółka Rainbow Tours

A konkretnie było to 20 708 rezerwacji, co oznaczało wzrost o 18,6 procent w porównaniu z tym samym okresem przedsprzedaży sezonu zima 2018/2019, kiedy zanotowano 17 454 rezerwacje.

Jak mówi rzeczniczka biura podróży Edyta Romanowska, duży wzrost nie jest zasługą dłuższego okresu sprzedaży, bo w tym roku firma rozpoczęła ją 27 lutego, a więc tylko jeden dzień wcześniej niż przed rokiem. trudno go też upatrywać w cenach - są wyższe niż rok temu. - To więc raczej efekt dobrych nastrojów konsumentów i dobrego produktu, jaki oferujemy - mówi Romanowska. I przypomina, że Rainbow w tym roku wprowadził do zimowej oferty dwa nowe kierunki - indyjski region Goa i Jordanię. A także zamierza uruchomić dwa nowe połączenia z Katowic - do Mombasy w Kenii i do Banjul w Gambii.

- Zaskakująco wysoka jest też sprzedaż zimowych wyjazdów do Egiptu - wyjaśnia.

Przeczytaj więcej o:  biuro podróży , Rainbow Tours

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common