Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Hotele

Hotele

Mercure Kraków Stare Miasto z nowym dyrektorem generalnym

nek 11-07-2019, ostatnia aktualizacja 11-07-2019 15:42
źródło: materiały prasowe

Z początkiem lipca stanowisko dyrektora generalnego hotelu Mercure Kraków Stare Miasto objął dotychczasowy dyrektor operacyjny Tomasz Schweda

Tomasz Schweda jest pasjonatem hotelarstwa - przedstawia nowego dyrektora biuro prasowe Orbisu. Pracę w branży rozpoczął jako recepcjonista w jednym z orbisowskich hoteli, następnie pracował na stanowiskach szefa zmiany recepcji, kierownika recepcji, kierownika ds. hotelowych oraz dyrektora sprzedaży i marketingu w hotelach międzynarodowych sieci w Polsce. Przez ostatnie dwa lata był dyrektorem operacyjnym hotelu Mercure Kraków Stare Miasto.

Tomasz Schweda jest absolwentem wyższej szkoły o profilu ekonomicznym, w której studiował zarządzanie (specjalizacja marketing w turystyce i hotelarstwie) i komunikację w biznesie. Ukończył też podyplomowe studia menedżerskie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i szkołę muzyczną. W wolnym czasie podróżuje, poznając wyjątkowe hotele na całym świecie. Interesuje się również muzyką, gra na skrzypcach i fortepianie. W ubiegłym roku zwyciężył w konkursie branżowym „Hotelarz roku" w kategorii do 35. roku życia.

Ponad 90 procent menedżerów i dyrektorów hoteli w Grupie Orbis i Accor pochodzi z rekrutacji wewnętrznej.

Zobacz też: "Mercure w Białymstoku otworzy się za rok".

Przeczytaj więcej o:  accor , kraków , Mercure , Orbis

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common