Partner strategiczny:

Linie lotnicze i lotniska

Kraków Airport z trenerami fitnessu

nek 01-02-2019, ostatnia aktualizacja 01-02-2019 16:33
źródło: materiały prasowe

Od stycznia pasażerowie odlatujący z krakowskiego lotniska mogą poćwiczyć przed podróżą pod okiem instruktorów. W terminalu stanęły też dystrybutory wody pitnej

Ćwiczenia oddechowo-ruchowe mają odprężyć i wyciszyć pasażera przed lotem, a także przygotować kręgosłup do podróży w pozycji siedzącej, donosi Kraków Airport w komunikacie prasowym. Bezpłatne, 15-minutowe sesje prowadzą w godzinach 11-13 instruktorzy z firmy Happy Healthy.

Ponadto przy fast tracku i koło drogerii (po przejściu kontroli bezpieczeństwa) pojawiły się punkty z wodą pitną.

Kraków Airport oferuje ponad 100 połączeń na 4 kontynenty. W tym roku pojawi się 28 nowych, między innymi ogłoszone niedawno przez LOT połączenie do Bukaresztu (od 1 kwietnia do końca października) i Dubrownika (od 25 maja do 28 września).

Czytaj też: "Dużo więcej LOT-u w Krakowie".

W styczniu tego roku z usług krakowskiego lotniska skorzystało 510 752 pasażerów, to o 16 procent więcej niż w tym samym miesiącu rok wcześniej. Wśród najpopularniejszych kierunków znalazły się Turyn, Hiszpania i Maroko.

Przeczytaj więcej o:  Kraków Airport , lot

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common