Partner strategiczny:

Linie lotnicze i lotniska

Z LOT-em na wakacje na Korfu

F.F. 05-02-2019, ostatnia aktualizacja 05-02-2019 10:32
źródło: archiwum prywatne
autor: Filip Frydrykiewicz

LOT otworzy letnie połączenie do Grecji. Od 9 czerwca będzie latał raz w tygodniu z Warszawy na Krofu

Rejsy będą się odbywać do 15 września, w każdą niedzielę.

Boeingi 737 wystartują z Warszawy o 8.15 i wylądują na Korfu o 11.40. Rejsem powrotnym pasażerowie polecą o 12.40 a o 14.00 wylądują na Lotnisku Chopina w Warszawie. Lot potrwa nieco ponad dwie godziny.

Według danch ULC, w 2017 r. Grecja stała się najpopularniejszym kierunkiem lotniczych wakacyjnych podróży Polaków. - Uruchamianie nowych połączeń nie byłoby możliwe, gdyby nie sukcesywne rozbudowywanie naszej floty średniego zasięgu. W tym roku LOT odbierze aż dziewięć nowych boeingów 737 MAX. Tym samym w 2019 r. ich liczba wzrośnie do czternastu – – mówi dyrektor działu siatki połączeń LOT-u Robert Ludera.

Połączenie na Korfu będzie wykonywane przez Boeingi 737, najczęściej w wersji MAX 8, a uzupełniająco także w wersji -800 NG na pokładach których znajduje się 186 foteli w trzech klasach podróży: biznes, ekonomicznej premium i ekonomicznej.

Jak przypomina w komunikacie biuro prasowe LOT-u, klienci tego przewoźnika korzystają już z licznych połączeń wakacyjnych, np. do Tel Awiwu, Barcelony, Larnaki, Dubrownika, Zadaru, Puli i Splitu. Niedawno LOT ogłosił również inne sezonowe połączenie wakacyjne - z Warszawy do Warny.

Przeczytaj więcej o:  Korfu , lot

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common