Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Rozmaitości

Rozmaitości

Niemiecki MSZ: Można podróżować do Taby

marg 04-07-2019, ostatnia aktualizacja 04-07-2019 06:52

Niemiecki MSZ złagodził treść ostrzeżenia dotyczącego wyjazdów do północnej części półwyspu Synaj. Resort wyłączył z niego Tabę

Dotąd niemieckie Ministerstwo Spraw Zagranicznych ostrzegało przed wyjazdami do północnej części półwyspu Synaj oraz w pobliże granicy egipsko-izraelskiej, teraz zmieniło treść komunikatu. Co prawda nadal odradza podróże do wspomnianych regionów, ale z ostrzeżenia wyłącza Tabę.

Kurort jest miejscem cenionym przez miłośników nurkowania. Znajduje się tam również jedno z wakacyjnych miast prowadzonych przez koncern Orascom, który ma udziały w niemieckim touroperatorze FTI.

Firma ta specjalizuje się w tworzeniu kurortów i zarządzaniu nimi, do przedsiębiorstwa należą między innymi El Gouna i pozyskana ostatnio miejscowość Lustica Bay w Czarnogórze.

Zobacz też: "Egipska turystyka skorzystała na zakazie lotów".

Przeczytaj więcej o:  egipt , ostrzeżenie , synaj , Taba

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common