Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Inni przewoźnicy

Autokary

RegioJet zapewni więcej połączeń czesko-polskich

F.F. 12-06-2019, ostatnia aktualizacja 12-06-2019 12:18
źródło: Materiały promocyjne

Czeski przewoźnik kolejowo-autokarowy RegioJet rozszerza swoją siatkę połączeń z Krakowa i Katowic do Pragi

Od czerwca RegioJet rozszerza swoją ofertę połączeń autobusowych z i do Krakowa - nowością jest poranne połączenie z Krakowa (odjazd o 8.00) i Katowic (odjazd o 9.15) do Ostrawy-Svinova (przyjazd o 10.30) z gwarantowaną bezpośrednią przesiadką na pociąg RegioJet w kierunku Pragi z przyjazdem o godz. 14.13. W kierunku przeciwnym pasażerowie mogą dotrzeć do Katowic (przyjazd o 12.25) i Krakowa (przyjazd o 13.40) pociągiem RegioJet z Pragi (odjazd o 7.47) z gwarantowaną bezpośrednią przesiadką w Ostrawie-Svinovie (odjazd o 11.10).

Jak czytamy w komunikacie przewoźnika, wraz z wprowadzeniem nowego połączenia, RegioJet dwukrotnie zwiększa liczbę połączeń między Krakowem i Katowicami a Pragą i Ostrawą. W Ostrawie-Svinovie pasażerowie mogą się przesiąść z autobusu do pociągów RegioJet z i do Pragi, Ołomuńca lub Pardubic. Całą podróż odbędą z jednym biletem. Przewoźnik zapewnia, że jeśli z powodu opóźnienia nie dojdzie doc przesiadki zwróci pieniądze.

Czas podróży z Krakowa do Pragi wynosi 6 godzin 13 minut, a z Katowic do Pragi 4 godziny 58 minut. RegioJet zapewnia, że to najszybsze połączenie na trasie Kraków - Katowice - Praga. Rozważa również wprowadzenie bezpośredniego połączenia kolejowego między Polską i Republiką Czeską.

Czytaj też: "Pierwszy elektryczny pociąg Pesy pojedzie do Czech".

Oprócz nowego połączenia RegioJet codziennie oferuje jeszcze dodatkową parę autobusów do Krakowa i Katowic - również z gwarantowanym transferem do pociągów RegioJet w Ostrawie-Svinov w kierunku z i do Pragi. Ponadto autobusy RegioJet łączą Kraków i Katowice z Brnem i Wiedniem.

"RegioJet zapewnia pełną obsługę połączeń z Krakowa i Katowic do Pragi. Dostępne są usługi w ramach Fun & Relax, w tym siedzenia z indywidualnymi ekranami, z możliwością oglądania filmów, słuchania muzyki i dostępu do bezpłatnej sieci wi-fi. Dodatkowo o komfort pasażerów zadba obsługa pokładowa RegioJet, która będzie oferować m.in. bezpłatną kawę i inne gorące napoje" - czytamy w komunikacie.

Przeczytaj więcej o:  RegioJet

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common