Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Biura Podróży

Exim ma pierwszy katalog dynamicznego pakietowania

F.F. 19-12-2015, ostatnia aktualizacja 19-12-2015 10:39
źródło: Materiały reklamowe
źródło: Materiały reklamowe

Biuro podróży Exim Tours kończy właśnie dystrybucję katalogów z nową ofertą na sezon Lato 2016. Będą one dostępne zarówno w salonach własnych Eximu, u Exim Partnerów, jak i w sieci autoryzowanych agentów

Na kolejny sezon touroperator wydał dwa katalogi tematyczne. Jeden obejmuje wakacje z przelotem samolotem czarterowym a drugi ofertę pakietowania dynamicznego.

Ta pierwsza zawiera znane kierunki jak Hiszpania (z wypoczynkiem na Costa Brava i Majorce), Grecja, Bułgaria, Tunezja, Maroko i Egipt. Katalog „Wakacje pakietowane" obejmuje zwłaszcza wyjazdy do Hiszpanii (w tym szczególnie popularne Wyspy Kanaryjskie, a także Costa Blanca, Costa del Sol), na Cypr, Maltę, do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i na Seszele. W wypadku ofert pakietowania dynamicznego jest to zaledwie część planowanych kierunków i hoteli na sezon 2016. Wszelkie pozostałe nowości będą pojawiać się na stronie internetowej Exim Tours.

Przeczytaj więcej o:  biuro podróży , Exim Tours

turystyka.rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common