Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Biura Podróży

Kompas Wakacyjny 2016 – Złoto dla Maroka

Filip Frydrykiewicz 16-02-2016, ostatnia aktualizacja 16-02-2016 09:31

Wyniki głosowania w kategorii „Najlepsze hotele na wypoczynek w Turcji i Maroku"

1. Iberostar Founty Beach, 4*, Maroko, Agadir, organizatorzy: Itaka, Rainbow, Neckermann, Exim Tours, Prima Holiday (tylko do końca kwietnia)* – 24 nominacje

2. Turunc, 4*, Turcja, Riwiera Egejska, organizator: Itaka – 10 nominacji

3. Gural Premier Tekirova, 5*, Turcja, Riwiera Turecka, organizator: Wezyr – 6 nominacji

4. Otium Club Side, 5*, Turcja, Riwiera Turecka, organizator: Wezyr – 6 nominacji

5. Riu Palace Tikida Agadir, 5*, Maroko, Agadir, organizatorzy: Itaka, Neckermann, Exim Tours – 6 nominacji

W sumie w kategorii łączącej Turcję z Marokiem agenci turystyczni wyróżnili 7 hoteli marokańskich i 67 tureckich, w tym 44 położonych nad Morzem Śródziemnym a 23 na wybrzeżu Morza Egejskiego. Dwa z nich mają standard trzygwiazdkowy, 15 – czterogwiazdkowy, a 57 – pięciogwiazdkowy.

Jeśli spojrzeć na listę biur podróży, z którymi można do nich wyjechać, to najmocniej reprezentowane jest Coral Travel Wezyr Holidays – 37 obiektów jest w jego ofercie, z tego 7 na wyłączność (w tym dwa w pierwszej piątce). Druga Itaka z 26 obiektami ma jeszcze silniejszą pozycję, jeśli chodzi o obiekty na wyłączność, bo ma ich wśród wyróżnionych 14. Itaka też najczęściej występuje przy hotelach z pierwszej piątki – trzy razy.

Pozostali organizatorzy to: Neckermann z 21 hotelami, TUI z 20 hotelami (w tym 3 na wyłączność), Orex Travel z 15 hotelami (1 na wyłączność), Prima Holiday z 14 hotelami (2 na wyłączność), Sun & Fun z 11 hotelami, Exim Tours z 14 hotelami (1 na wyłączność), Rainbow z 7 hotelami, Best Reisen z 6 hotelami (1 na wyłączność), Sunshine Holidays z 6 hotelami i Net Holiday z 2 hotelami.

Zobacz wyniki w kategorii „Najlepsze hotele na wypoczynek w Grecji i na Cyprze"

Zobacz wyniki w kategorii „Najlepsze hotele na wypoczynek w Egipcie i Tunezji"

Wkrótce więcej wyników.

*Informacja z systemu rezerwacyjnego MerlinX.

Partnerem Kompasu Wakacyjnego – Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyki Wyjazdowej 2016 jest ERV (Europäische Reiseversicherung oddział w Polsce) - ubezpieczyciel specjalizujący się w ubezpieczeniach podróży.

1 2
Następna

Przeczytaj więcej o:  hotel , Kompas Wakacyjny , konkurs , maroko , turcja , turystyka

turystyka.rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common