Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Wizz Air: Dyrektor ds. operacyjnych wiceprezesem

kip 20-03-2017, ostatnia aktualizacja 20-03-2017 11:36
Diederik Pen, nowy wiceprezes Wizz Aira.
Diederik Pen, nowy wiceprezes Wizz Aira.
źródło: materiały prasowe

Diederik Pen, dyrektor ds. operacyjnych Wizz Aira, został też wiceprezesem tej linii. Nowe stanowisko obejmie 1 kwietnia

Diederik Pen dołączył do Wizz Aira w styczniu 2013 roku i objął stanowisko dyrektora ds. operacyjnych. Teraz zostanie członkiem zespołu zarządzającego firmy, ale utrzyma też dotychczasowe stanowisko. Jego miejscem pracy będzie siedziba firmy w Budapeszcie.

- Diederik odegrał niezwykle istotną rolę w rozwoju naszej firmy w ciągu ostatnich 4 lat. Jego nominacja jest wyrazem uznania dla osiągnięć zespołu, któremu przewodzi, za działania, które zaowocowały 20-procentowym wzrostem wydajności Wizz Aira w tym roku finansowym i rozszerzeniem mapy baz operacyjnych do 28 miast w 15 krajach - mówi, cytowany w komunikacie prasowym, József Váradi, prezes Wizz Aira.

Przeczytaj więcej o:  Wizz Air , zmiany kadrowe

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common