Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Ryanair: Przesiądź się w Rzymie i leć dalej

kip 18-05-2017, ostatnia aktualizacja 18-05-2017 09:10

Pasażerowie Ryanaira mogą już korzystać z nowego modelu podróży proponowanego przez tego przewoźnika - kupić bilet łączony, z przesiadką w Rzymie Fumicino

Ryanair udostępnił swoim pasażerom podróże tranzytowe przez Rzym Fumiciono. 10 pierwszych dostępnych na stronie irlandzkiej linii lotniczej kierunków z rzymską przesiadką to: Alicante, Barcelona, Bari, Bruksela, Comiso, Katania, Malta i Sycylia (Palermo).

Ci, którzy zdecydują się na nową usługę, mogą skorzystać z tranzytów wewnątrz lotniska, bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej terminala, i nadać bagaż do miejsca docelowego bez konieczności odbioru i ponownego nadania w Rzymie. Otrzymają też jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego.

- Cieszymy się bardzo, mogąc uruchomić pierwsze loty łączone z przesiadką w Rzymie Fumiciono - mówi, cytowany w komunikacie prasowym, David O'Brien, menedżer ds. handlowych Ryanaira. - Umożliwiamy tym samym naszym pasażerom możliwość zarezerwowania lotów łączonych w najniższych cenach w Europie. Już wkrótce w ramach lotów łączonych będzie można skorzystać z jeszcze większej liczby tras. Nadal prowadzimy również rozmowy z liniami lotniczymi Aer Lingus i Norwegian, a także innymi potencjalnymi partnerami, aby jeszcze w tym roku zaproponować naszym pasażerom loty łączone z wykorzystaniem połączeń realizowanych przez innych przewoźników - dodaje.

Przeczytaj więcej o:  lotnisko Rzym Fumicino , przesiadka , ryanair , siatka połączeń , tranzyt

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common