Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Biura Podróży

Statek Itaki zawinął do Gdańska

F.F. 18-05-2017, ostatnia aktualizacja 18-05-2017 23:27
Od lewej: starszy oficer Petros Poulakis, Piotr Henicz, kapitan Ioannis Papangelis
Od lewej: starszy oficer Petros Poulakis, Piotr Henicz, kapitan Ioannis Papangelis
źródło: materiały prasowe
źródło: materiały prasowe
Wiceprezes Itaki Piotr Henicz i Ocean Majesty
Wiceprezes Itaki Piotr Henicz i Ocean Majesty
źródło: materiały prasowe

Statek wycieczkowy Ocean Majesty wyczarterowany przez biuro podróży Itaka na zimę 2017/2018 zawinął dzisiaj do Gdańska

To właśnie nim klienci Itaki popłyną tej zimy na rejsy po Wyspach Kanaryjskich i na Maderę. Jednostka pływa pod portugalską banderą. Wcześniej dzierżawiły ją brytyjskie i niemieckie biura podróży.

Jak informuje Itaka, Ocean Majesty, który ma siedem pokładów pasażerskich może zabrać na raz 620 pasażerów i 250 osób załogi. Touroperator wynajął go w całości i zamierza zatrudnić na nim polską obsługę.

Podczas postoju w Gdańsku, statek odwiedził wiceprezes Itaki Piotr Henicz. Spotkał się z kapitanem Ioannisem Papangelisem. Ocean Majesty popłynął dalej z turystami do portów rosyjskich i do Helsinek. Ale wróci do Gdańska w kolejnym rejsie 11 czerwca. Wtedy też touroperator planuje zaprosić na niego swoich najlepszych sprzedawców. Razem z menedżerami firmy będą mogli oni zwiedzić statek, by go poznać i móc polecać klientom. Z kolei w listopadzie, na początku sezonu rejsowego, Itaka planuje zorganizować na statku konferencję dla 150 osób.

Wraz z wprowadzeniem do oferty rejsów zimowych biuro podróży zawiesiło, z powodu niewystarczającej liczby osób, sprzedaż zapowiadanych wcześniej rejsów letnich po Morzu Śródziemnym. Jak przyznaje Henicz, firma doszła do wniosku, że planowany nowy statek Ocean Majesty zdecydowanie lepiej spełni jej kryteria. - Proponujemy klientom, którzy już wykupili te rejsy, atrakcyjniejsze rejsy zimowe, bez dopłaty. A jeśli komuś nie odpowiada termin, może wybrać mu inne nasze wycieczki na preferencyjnych warunkach - wyjaśnia. Zapewnia zarazem, że zimowe rejsy na pewno dojdą do skutku.

Przeczytaj więcej o:  Itaka , Ocean Majesty , rejs , statek wycieczkowy

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common