Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Hotele

Ryanair Rooms z lepszymi filtrami wyszukiwania

kip 19-05-2017, ostatnia aktualizacja 19-05-2017 08:44

Irlandzka linia lotnicza wprowadziła nowe udogodnienia na swojej stronie Ryanair Rooms, oferującej pasażerom zakwaterowanie - hotele, hostele, B&B i domy wakacyjne

Jak podaje przewoźnik, nowy serwis internetowy, udoskonalona dynamiczna wyszukiwarka i uproszczony proces rezerwacji ułatwią  klientom dokonanie wyboru jednego z ponad 1,2 mln oferowanych pokoi.

Nowościami na stronie są m.in.: nowe kategorie zakwaterowania, nowe filtry wyszukiwania i sortowania (po cenie, popularności i typie zakwaterowania), możliwość wyszukiwania za pomocą interaktywnej mapy oraz porównywarka pokoi, cen i typów zakwaterowania.

- Miło nam poinformować o naszych ostatnich innowacjach w kwestii Ryanair Rooms. To nasza ostatnia inicjatywa w ramach realizacji 4. roku programu "Always getting better" - mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Kenny Jacobs z Ryanaira. - Pracujemy obecnie z 5 firmami i oferujemy naszym klientom ponad 1,2 mln pokoi na całym świecie - dodaje.

Przeczytaj więcej o:  ryanair , ryanair rooms , wyszukiwarka internetowa

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common