Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Hotele

Łódzki andel's hotelem z pomysłem 10-lecia

kip 19-05-2017, ostatnia aktualizacja 19-05-2017 10:39

Nagrodę specjalną, wyłanianą spośród zwycięzców poprzednich 10 edycji konkursu na "Hotel z pomysłem", otrzymał andel’s by Vienna House Łódź

W konkursie "Hotel z pomysłem", organizowanym przez miesięcznik „Hotelarz", biorą udział hotele, które reprezentują interesujące rozwiązania architektoniczne, ciekawe pomysły użytkowe dla swoich klientów, są zlokalizowane w wyjątkowych miejscach albo wyróżniają się spośród konkurencji innymi cechami. W tym roku, w ramach podsumowania poprzednich edycji, wręczona została nagroda specjalna – „Hotel z pomysłem 10-lecia". Jej laureatem został andel's by Vienna House Łódź, należący do austriackiej grupy Vienna House. Obiekt został wybrany przez grono architektów, projektantów wnętrz, doradców hotelarskich i znanych w branży ekspertów. Poza nagrodą główną, hotel zajął również pierwsze miejsce wśród hoteli sieciowych. Nagrodę odebrała Katarzyna Niezgoda, dyrektor w Vienna House Poland.

- To ogromne wyróżnienie – komentuje, cytowana w komunikacie prasowym, Anna Olszyńska, dyrektor generalna andel's by Vienna House Łódź. - Nasz hotel został laureatem w konkursie „Hotel z Pomysłem" w 2009 roku. Nagroda przyznana ponownie po 8 latach jest dowodem na to, że pomimo upływu lat obiekt pozostaje unikalnym miejscem, wyjątkowym hotelem na mapie Polski, a co najważniejsze – ponadczasowym pod kątem architektury i wystroju - dodaje.

Nagrody rozdano podczas pierwszej edycji konferencji "Hotel Investment Trends Poland & CEE 2017", która odbyła się 17 maja 2017 roku.

Przeczytaj więcej o:  andel’s by Vienna House Łódź , hotel , hotel z pomysłem , nagroda , Vienna House

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common