Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Emirates i flydubai łączą siatki rejsów

F.F. 17-07-2017, ostatnia aktualizacja 17-07-2017 12:52
źródło: materiały prasowe

Dubajscy przewoźnicy lotniczy Emirates i flydubai zawarli umowę o partnerstwie. Będą wykorzystywać swoje siatki połączeń do zwiększenia skali działalności i przyspieszenia wzrostu

"Innowacyjne partnerstwo wykracza poza codesharing i obejmuje zintegrowaną współpracę w zakresie siatki połączeń ze skoordynowanym harmonogramem" - czytamy w komunikacie biura prasowego Emirates w Polsce. Nowy model ma przynieść klientom flydubai "połączenie z obejmującymi sześć kontynentów kierunkami Emirates na całym świecie. Z kolei dla pasażerów Emirates otwiera ona solidną sieć regionalnych lotów flydubai".

Emirates ma 259 szerokokadłubowych samolotów i siatkę połączeń ze 157 miejscami na świecie. Flota drugiego z przewoźników, flydubai, to 58 Boeingów 737 i 95 kierunków. Ich wspólna siatka to aż 216 wyjątkowych miejsc na świecie.

Przeczytaj więcej o:  emirates , flydubai

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common