Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Rozmaitości

Katar: Polacy, przyjeżdżajcie bez wiz

kip 10-08-2017, ostatnia aktualizacja 10-08-2017 11:06

Polska znalazła się w gronie 33 krajów, których obywatele mogą podróżować do Kataru bez wcześniejszego wyrabiania wizy

Jak podaje serwis visitqatar.qa, Polacy, którzy przyjadą do Kataru, mogą zalegalizować swój pobyt podczas odprawy na lotnisku. Raz wydane pozwolenia jest ważne przez 180 dni i uprawnia do spędzenia w Katarze 90 dni w ciągu jednej długiej wycieczki lub kilku krótszych wizyt.

Poza Polską w grupie uprzywilejowanych państw znajdują się także: Austria, Bahamy, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Republika Czeska, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Włochy, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Seszele, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Turcja.

Do tej pory za wizę do Kataru Polacy musieli płacić ok 25 euro.

Przeczytaj więcej o:  Katar , wiza

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common