Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Ryanair ogłasza 15 nowych kierunków z Krakowa

F.F. 13-09-2017, ostatnia aktualizacja 13-09-2017 13:29
źródło: Bloomberg

W sezonie letnim przyszłego roku Ryanair będzie latał z Krakowa do 56 miejsc, w tym piętnaście kierunków będzie nowych

Linia lotnicza ogłosiła swoje plany dzisiaj na lotnisku w Krakowie. To ma być największy w historii rozkład lotów z Krakowa, a nowości to: Ateny (2 loty w tygodniu), Barcelona (3 loty w tygodniu), Berlin (3 loty w tygodniu), Frankfurt (codziennie), Glasgow (2 loty w tygodniu), Gӧteborg (3 loty w tygodniu), Lizbona (2 loty w tygodniu), Malmӧ (3 loty w tygodniu), Marrakesz (2 loty w tygodniu), Marsylia (2 loty w tygodniu), Neapol (2 loty w tygodniu), Norymberga (3 loty w tygodniu), Praga (2 loty w tygodniu), Sewilla (2 loty w tygodniu) i Tel Awiw (2 loty w tygodniu).

Ryanair zwiększy też częstotliwość rejsów z Krakowa do Gdańska do trzech w tygodniu.

Przewoźnik zapowiada, że Kraków Airport stanie się jego największą bazą w Polsce. Liczy, że latem 2018 roku obsłuży 3,5 miliona pasażerów.

 

Przeczytaj więcej o:  kraków , ryanair

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common