Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Biura Podróży

Rainbow rośnie o 18 procent

F.F. 25-09-2017, ostatnia aktualizacja 25-09-2017 23:07

W pierwszych siedmiu miesiącach tego roku biuro podróży Rainbow miało ponad miliard złotych przychodu. O 155 milionów złotych więcej niż rok temu

Spółka Rainbow Tours podała, że wartość przychodów z tytułu organizacji imprez turystycznych przez jej biuro podróży Rainbow w sierpniu 2017 roku wyniosła 206,8 mln złotych. W porównaniu z sierpniem 2016 roku jest to 25,5 procent więcej.

W tym czasie spadły jednak o 24,5 procent, liczone rok do roku, przychody z pośrednictwa (sprzedawanie miejsc w samolotach czarterowych innym touroperatorom) i wyniosły 20,9 mln złotych. Łączne przychody wyniosły więc 227,7 mln złotych, co w porównaniu z tym samym okresem sprzed roku, stanowi wzrost o 18,3procent.

Przychody ze sprzedaży imprez turystycznych biura podróży w rachunku narastającym w okresie od 1 stycznia do 31 sierpnia 2017 roku wyniosły 913,2 mln złotych i były większe o 25,1 procent od przychodów z 2016 roku. Z kolei z pośrednictwa były niższe o 23 procent. Łącznie więc wyniosły 1,008 mld złotych i były większe od tych sprzed roku o 18,1procent.

W tym czasie Grupa Kapitałowa Rainbow Tours (wszystkie spółki) miała ze sprzedaży wpływy 1,067 mld złotych, które były większe o 17,4 procent niż rok wcześniej.

Przeczytaj więcej o:  biuro podróży , przychody , rainbow , touroperator

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common