Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Promocja turystyczna

Polska Izba Turystyki zaprasza na TT Warsaw

kip 12-10-2017, ostatnia aktualizacja 12-10-2017 11:44

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w jubileuszowej 25. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2017 - namawia prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski

Prezes Polskiej Izby Turystyki wystosował komunikat z okazji zbliżających się targów turystycznych TT Warsaw:

Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w jubileuszowej 25. edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2017, targów organizowanych przez wieloletniego, zasłużonego dla branży turystycznej członka PIT – firmę MT Targi Polska.

Ostatnie ćwierćwiecze to czas narodzin, dojrzewania i oszałamiającego sukcesu polskiego biznesu turystycznego. Gdy spojrzeć wstecz widać, jak długą przebyliśmy drogę, jak wiele się zmieniło i jak wysoki poziom osiągnęła polska branża turystyczna w tym krótkim czasie. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania, ogromnej pasji i wyjątkowości ludzi tworzących tę gałąź gospodarki. A ludzi tych zawsze spajały wspólne branżowe spotkania będące okazją do wymiany doświadczeń, poglądów i wizji rozwoju.

Takim miejscem dla branży od samego początku były targi TT Warsaw. Tegoroczna edycja będzie szczególna, zabierze nas bowiem w podróż w czasie. Powrót do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, jednej z pierwszych lokalizacji warszawskich targów, jest jednak nie tylko decyzją opartą na sentymencie do tego miejsca. Od dawna bowiem czekaliśmy na możliwość wzięcia udziału w dużej turystycznej imprezie targowej zlokalizowanej w samym sercu stolicy. W tym roku jest ku temu wyjątkowa okazja.

Jestem przekonany, że tegoroczna edycja TT Warsaw będzie wydarzeniem niezapomnianym. Świadczy o tym ogromne zainteresowanie wystawców, którzy coraz liczniej zapowiadają swój udział, przygotowując specjalne jubileuszowe atrakcje. Ekipa MT Targi Polska oraz jej partnerzy przygotowali również bogaty program branżowych wydarzeń towarzyszących. Już dziś widać, że kalendarz spotkań, wydarzeń, szkoleń i konferencji będzie podczas targów bardzo napięty.

Cieszę się, że Polska Izba Turystyki jak zwykle zagości na targach TT Warsaw jako jeden z wystawców. Nasza bliska współpraca z MT Targi Polska sięga początków tej imprezy targowej. Jeszcze raz zachęcam Państwa do uczestnictwa razem z nami w tegorocznej edycji, która – jak sądzę – zostanie na długo zapamiętana i będzie ciepło wspominana podczas kolejnych udanych targów TT Warsaw.

Przeczytaj więcej o:  pit , Polska Izba Turystyki , targi turystyczne , TT Warsaw

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common