Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Promocja turystyczna

Hurghada otwiera się na niepełnosprawnych gości

grasz 15-11-2017, ostatnia aktualizacja 15-11-2017 08:26

W Hurghadzie powstanie kompleks turystyczny dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych - informuje magazyn "Egypt Today"

Gubernatorstwo Morza Czerwonego poinformowało, że w Hurghadzie powstanie kompleks turystyczny dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na jego terenie znajdą się zarówno prywatne jak i publiczne obiekty. W oświadczeniu, na które powołuje się "Egypt Today", opublikowanym przez biuro gubernatora regionu, napisano, że w skład nowego kompleksu wejdą hotel, szpital, centrum sportowe, sieć restauracji i sklepów, klub nocny, place zabaw, baseny i centrum edukacyjno-kulturowe. Dzięki licznym atrakcjom korzystać będą więc z niego mogły osoby w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach.

Według biura gubernatora region skorzysta na tej inwestycji, ponieważ dzięki stworzeniu miejsca spełniającego wymagania osób z ograniczoną mobilnością, będzie mógł pozyskać turystów niepełnosprawnych. W piśmie podkreślono, że ta grupa podróżnych zyskuje na świecie coraz większe znaczenie. Dodatkowo, realizacja projektu ma zwrócić uwagę innych przedsiębiorców na ten rodzaj turystyki i zachęcić ich do podjęcia działań otwierających ich na podróżnych z ograniczoną sprawnością ruchową.

Przeczytaj więcej o:  egipt , Hurghada , kurort , niepełnosprawność

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common