Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Biura Podróży

BUT: Zorganizuj dziecku wakacje z pasją

kip 13-02-2018, ostatnia aktualizacja 13-02-2018 10:22

Raper, mistrzyni karate, nagradzany tancerz i popularna youtuberka będą specjalnymi gośćmi nowych kolonii tematycznych spod znaku Biura Usług Turystycznych BUT

"Wakacje z pasją" to nowy pomysł na obozy młodzieżowe, który proponuje BUT. 1 lutego touroperator zaprezentował klientom i agentom 17 nowości. Obejmują one zarówno wyjazdy krajowe (m. in. do Łeby, Ustki i Muszyny), jak i zagraniczne (Złote Piaski, Rimini, Lignano Sabbiadoro).

Na wszystkich  imprezach wychowawcami lub specjalnymi gośćmi będą ludzie, którzy osiągnęli sukces zawodowy, robiąc to, co lubią. Wśród nich będą m.in. raper Kuba Knap, tancerz Mateusz „Sobek" Sobecko (zwycięzca  8. edycji programu „You Can Dance - Po prostu tańcz!"), gimnastyczka i youtuberka Marysia Krasowska, bloger podróżnik Jacaventura, czyli Jacek Brychczyński, Heweliusze Nauki, czyli Tomasz Ruszkowski i Paweł Jaskólski, a także Aleksandra Gorzka - mistrzyni świata i Europy w karate tradycyjnym. W takcie wyjazdów poprowadzą oni zajęcia tematyczne dla uczestników i podzielą się swoimi doświadczeniami.

Oferta przeznaczona jest dla najmłodszych dzieci (7-13 lat) i dla młodzieży (13-19 lat).

Przeczytaj więcej o:  but , kolonie , wakacje szkolne

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common