Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Wizz Airem z Szyman do Dortmundu na weekend

F.F. 13-02-2018, ostatnia aktualizacja 13-02-2018 15:11
źródło: materiały prasowe

Wizz Air ogłosił dzisiaj, że od 14 maja będzie łączył port lotniczy Olsztyn Mazury z Dortmundem

Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

Z lotami do Londynu Luton, które odbywają się do trzech razy w tygodniu, Wizz Air oferuje z Mazur dwie trasy. W 2017 roku linia lotnicza przewiozła z tego portu 56 tysięcy pasażerów.

- Jesteśmy przekonani, że nowy kierunek szybko zyska popularność wśród pasażerów podróżujących zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych - mówi cytowany w komunikacie Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air. - Ponadto wierzymy, że turyści z Niemiec zdecydują się jeszcze liczniej odwiedzać Mazury, co wpłynie na rozwój lokalnego rynku pracy. Loty w poniedziałki i piątki to dogodne rozwiązanie jeśli chodzi o wyjazdy weekendowe.

Przeczytaj więcej o:  lotnisko , szymany , Wizz Air

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common