Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Latem ruszy samolot z Krakowa nad Morze Czarne

F.F. 13-02-2018, ostatnia aktualizacja 13-02-2018 15:22
źródło: Materiały promocyjne

Od 22 maja do 26 października samolot linii lotniczej YanAir będzie latał z Krakowa do Odessy nad Morzem Czarnym, na wybrzeżu ukraińskim

Połączenie linii lotniczej YanAir będzie realizowane dwa razy w tygodniu, we wtorki i w piątki, a od 15 lipca do 16 września nawet trzy razy w tygodniu, także w niedzielę.

YanAir wykorzysta na tej trasie boeinga 737.

- Loty na europejskim kierunku są dla nas ogromnie interesujące i ważne – mówi Jaroslaw Ahafonow, dyrektor YanAira, cytowany w komunikacie krakowskiego lotniska. - Kraków jest jednym z miast najchętniej odwiedzanych przez Ukraińców. To wspaniała okazja, aby spędzić weekend w Krakowie, ponieważ jest to miasto o bogatej historii i niesamowitych atrakcjach turystycznych.

Międzynarodowy Port lotniczy Odessa położony jest około 7 km na południowy zachód od centrum miasta. Od 2014 roku terminal w Odessie jest gruntownie modernizowany. Nowe przyloty/odloty zostały otwarte w 2016 r.

Linia lotnicza YanAir została założona w 2013 roku w Żytomierzu na Ukrainie. To tradycyjny przewoźnik pod względem obsługi pasażerów i elastycznej polityki taryfowej. Dysponuje jednym airbusem A321, dwoma boeingami B737-300, trzema B737-400 i jednym B737-500. Portem bazowym linii lotniczej jest międzynarodowe lotnisko w Kijowie.

Przeczytaj więcej o:  odessa

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

  • brak danych
X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common