Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Obyczaje

Rzym najlepszy na Wielkanoc

kip 12-03-2018, ostatnia aktualizacja 12-03-2018 10:42

Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Grecja i Francja to najpopularniejsze kierunki wybierane przez polskich turystów wyjeżdżających w okresie wielkanocnym - podaje serwis Skyscanner

Według Skyscannera w tym roku największym wzrostem zainteresowania wśród podróżujących w okresie Wielkanocy cieszy się Grecja (50 procent) i Francja (13 procent). Hiszpania odnotowała 30-procentowy spadek popularności, ale nadal widnieje w pierwszej piątce zestawienia. Poza czołówką, na szóstym miejscu, znalazł się Cypr. Wyspa zanotowała 360-procentowy wzrost zainteresowania polskich turystów. Wśród miast, do których Polacy najchętniej udadzą się na wielkanocny wyjazd, prym wiedzie natomiast Rzym.

Serwis przypomina, że w 2017 Polacy na święta Wielkanocy najczęściej wybierali: Hiszpanię, Włochy, Wielką Brytanię, Niemcy i Portugalię.

Przeczytaj więcej o:  Rzym , Wielkanoc , włochy , wyjazdy świąteczne

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common