Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Rozmaitości

Burza śnieżna paraliżuje wschodnie wybrzeże USA

PR 13-03-2018, ostatnia aktualizacja 13-03-2018 08:47
Redakcja poleca:

Burza śnieżna zaatakowała północno-wschodnią część Stanów Zjednoczonych. Zamykane są szkoły. Pojawiają się też utrudnienia komunikacyjne

Ostrzeżenia przed silnymi opadami śniegu (nawet 46 centymetrów) zostały przygotowane dla terenów leżących między stanem Connecticut a stanem Maine, leżących na wschodnim wybrzeżu USA. Szkoły w Bostonie i Providence w stanie Rhode Island zostały zamknięte, nie funkcjonuje również pasażerska linia kolejowa Amtrak.

National Weather Service w Nowym Jorku ostrzega, że w szczytowym momencie może przybywać na godzinę prawie 8 centymetrów śniegu. "Śnieg będzie badać coraz intensywniej, a warunki będą się pogarszać" - zapowiada agencja meteorologiczna.

To trzecie załamanie pogody w tym miesiącu w tej części Stanów Zjednoczonych. Wskutek dwóch sztormów we wschodniej części kraju zginęło w tym okresie czasu dziewięć osób, a około 2,4 mln firm i domostw zostało odciętych od prądu.

Przeczytaj więcej o:  burza śnieżna , paraliż komunikacyjny , pogoda , śnieg , usa

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common