Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Linie lotnicze i lotniska

Enter Air: Nowa umowa na 27 milionów euro

kip 13-04-2018, ostatnia aktualizacja 13-04-2018 08:02

Enter Air i francuski touroperator Airconsulting zawarli umowę czarterową na sezon lato – zima 2018 roku. Przewoźnik zarobi na niej ponad 27,4 miliona euro

- Współpraca z Airconsulting w kolejnym sezonie z rzędu to dowód na dobre relacje pomiędzy nami i kolejne wzmocnienie naszej obecności na rynku francuskim i hiszpańskim. Firma Airconsulting jest naszym partnerem od ponad 7 lat co jest dodatkowym, pozytywnym aspektem stanowiącym o sile obu marek na rynkach Europy Zachodniej – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Andrzej Kobielski, członek zarządu i dyrektor handlowy Enter Aira.

Umowa, której szacunkowa wartość wynosi około 27,4 miliona euro (około 114,9 miliona złotych) dotyczy sprzedaży miejsc w samolotach wraz załogą na sezon lato - zima 2018 roku. Umowa została zawarta na czas określony do 31 marca 2019 roku i na jej podstawie Enter Air zapewni touroperatorowi świadczenie usług lotniczego przewozu osób i bagażu.

W minionych miesiącach Enter Air podpisał na sezon letni i zimowy umowy z czołowymi polskimi operatorami: TUI Poland (wartość ok. 299,5 mln złotych), Itaką (wartość ok. 182,5 mln złotych) i Rainbowem (wartość ok. 165,3 mln złotych). Przewoźnik zawarł też umowę z TUI Poland na sezon letni 2018 roku i zimowy 2019/2020 roku (wartość ok. 303,9 mln złotych). W lutym 2018 roku Enter Air podpisał też kontrakt na rynku brytyjskim z Sunvil International (wartość ok. 21,4 mln złotych).

Przeczytaj więcej o:  Airconsulting , czarter , Enter air , linia lotnicza

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common