Partner strategiczny:
Tutaj jesteś: rp.pl » Turystyka » Najnowsze

Hotele

Trzeci hotel marki Hampton by Hilton w Gdańsku

lmak 12-06-2018, ostatnia aktualizacja 12-06-2018 06:47
źródło: materiały prasowe

Hampton by Hilton Gdansk oferuje klientom gościnność w samym sercu historycznej części Gdańska

Gdańsk oficjalnie przywitał kolejną inwestycję międzynarodowej marki hoteli średniego segmentu Hampton by Hilton należącej do Hiltona. Trzeci hotel tej marki w Gdańsku dołącza do siedmiu pozostałych zlokalizowanych w innych polskich miastach. Hampton by Hilton kontynuuje swój rozwój w Polsce, gdzie w ciągu roku mają powstać kolejne 3 hotele tej marki.

Gdańsk to jedno z najpopularniejszych polskich miast. Jest czwartym pod względem wielkości , co przyczynia się do coraz większego wzrostu liczby odwiedzających. W 2017 roku miasto odwiedziło 1,7 miliona osób między innymi z Niemiec, Skandynawii i Wielkiej Brytanii. Atmosfera, otwartość mieszkańców, wysoki standard zakwaterowania i aspekty gastronomiczne powodują popularność miasta wśród turystów.

Spuścizna historyczna Gdańska widoczna jest również w architekturze budynku hotelowego, w którym niegdyś funkcjonowało kultowe kino Neptun. Dawna hala biletowa została przekształcona w lobby. Hotel mieści 174 stylowe pokoje o współczesnym wystroju, w tym dwa z łatwym dostępem dla osób niepełnosprawnych.

Goście hotelowi mogą rozpocząć swój dzień w strefie śniadaniowej, oferującej zarówno polskie, jak i międzynarodowe przysmaki. Goście mogą się także zrelaksować lub wysłać zaległe maile w strefie relaksu i pracy, gdzie znajdziemy open space i strefę przekąsek otwartą 24 godziny na dobę. Osoby, które chciałyby zorganizować spotkanie mogą skorzystać z nowoczesnego centrum biznesowego składającego się z dwóch sal konferencyjnych wypełnionych naturalnym światłem.

- Mamy przyjemność służyć naszym gościom wyjątkową gościnnością spod znaku Hamptonality - mówi główny manager Hampton Hilton Gdańsk Marzena Kijak. - Cieszymy się, że możemy zaoferować ciepłą i przyjazną obsługę w samym sercu miasta osobom odwiedzającym Gdańsk regularnie, jak również tym, którzy są tutaj po raz pierwszy - dodaje.

Przeczytaj więcej o:  gdansk , hilton , hotel

rp.pl
Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" zamieszczonego na stronie www.rp.pl/regulamin i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie www.rp.pl/licencja
Rekomenduj artykuł, oddano głosów: 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj lub Połącz przez | Załóż konto

Wypowiadasz się teraz jako niezalogowany

Pozostało znaków: 2500

Notowania walut

X-Trade Brokers SA

TV.RP.PL

common